Hledám nakladatele... Hana Křivánková: Mammo (komiksové stripy)

HLEDÁM NAKLADATELE ... titulní strana s prezentací projektu


 Název díla

Mammo (komiksové stripy)
 Autor Hana Křivánková                           

 Žánr  komiks  Formát publikace  A5
 Ilustrace  vlastní  Odhadovaný počet stran  x
 Typ ilustrací  černobílá jednoduchá kresba  Vaše představa
 nákladu  knihy
 x
 Stav díla  hotovo k vydání
 Vaše představa
 ceny knihy
 x
 Návrh obálky  x  Stav nabídky  k vydání  

 Recenze
„Koník na blogu je dobrej úlet“ – Tomáš Brandejs, nakladatelství 65. pole.

 Stručný obsah
Krátké tříokénkové undergroundové komiksy o psychotickém koníkovi jménem Mammo. Ten vzhledem připomíná člověka, ale mnoho problémů řeší dost svéráznými, nepochopitelnými, ale hlavně vtipnými způsoby (nebo se o to aspoň snažím!).
Do těchto komiksů jsem párkrát použila angličtinu, ale jinak jsou především české. Mammo se zabývá řešením nejen „neutrálních“ problémů, jako je krmení ptáčka na klíček či poslouchání mixéru jako hudby, ale také kreslím o záhadném konci příštího roku, o královské svatbě nebo o 1. máji – zkrátka o aktuálně otevřených tématech, ale i o těch stálých, které ještě asi dost dlouho neopustí titulky novin a internetových zpravodajů. Komiksy pravidelně vycházejí v Pardubickém Deníku a můžete se na ně podívat na blozích: www.mammo.blog.cz a www.hanakrivankova.blog.idnes.cz.

 Ukázka
 

Prezentace autora: Členka Východočeského střediska Obce spisovatelů (www.spisovatelevc.cz). Vítězství v krajském kole soutěže „Evropa ve škole“, v jejím 54. ročníku (ve 14ti letech). Vítězka soutěže „Střípky 2009“, kde dostala i zvláštní ocenění za poezii. Čestné uznání v soutěži „O Pardubický pramínek“, v roce 2010. Publikování v bulletinu Kruh (Včsos), publikování na serveru www.czechfolks.com/plus, na serveru www.rytiny.cz (publikace básní v jeho sbornících), autorské čtení ku soutěži „O Pardubický Pramínek“ v roce 2009, v Evropském Spolkovém domě v Pardubicích. Publikovala kreslené vtípky v Pardubickém deníku. Vede dva blogy s krátkými komiksy (www.mammo.blog.cz a www.hanakrivankova.blog.idnes.cz) Komiksy také pravidelně vycházejí v Pardubickém Deníku. Byla hostem Českého rozhlasu Pardubice poté, co vydala svou sbírku básní Eternum a získala čestné uznání na kulinářsko-literárně-výtvarné soutěži „Znojemský hrozen 2010.“ Zúčastnila se broumovských česko-polských Dnů poezie v roce 2010.
Dosud vydané knihy: Eternum – sbírka básní vydaná v roce 2010 Východočeským střediskem obce spisovatelů
Kontakty na autora: E-mail: Hanca666@seznam.cz
Webové stránky:
www.mammo.blog.cz
www.lide.cz/error.vol.666
http://czechfolks.com/plus/category/autori/hana-krivankova
www.hanakrivankova.blog.idnes.cz

Pozitivní noviny Vám přejí hodně štěstí.
Hledám nakladatele - ozvučená prezentace

 

ZPĚT na přehled nabízených knih