Poslední slovo Dagmar Patrasové (VŠECHNO JE JINAK!)

Rubrika: Publicistika – O slavných lidech

V rubrice VŠECHNO JE JINAK! umožňují Pozitivní noviny známým osobnostem bránit se
proti lžím, pomluvám, nepravdivým nebo zkresleným tvrzením, které o nich otiskla média.
Veškerá vyjádření dotyčných osob jsou výhradně jejich vlastním dílem a v Pozitivních novinách jsou otištěna exkluzivně v plném znění bez jakékoli cenzury redakce.
Pavel Loužecký
vydavatel Pozitivních novin


Své příspěvky do této unikátní rubriky mohou veřejně známé osobnosti zasílat na adresu:
redakce@pozitivni-noviny.cz,
stejně tak mohou zasílat na stejnou adresu své ohlasy k tomuto článku čtenáři. Seriózní ohlasy budou otištěny přímo pod článkem a rovněž v rubrice OHLASY.
Redakce si vyhrazuje právo neotisknout ohlasy hrubé, urážlivé, nenávistné a nicneříkající.

Pozitivním novinám přišlo od jedné naší čtenářky doporučení, abychom v rubrice VŠECHNO JE JINAK! zaregistrovali informace, které se objevily na Internetu:
Jak se vytváří první stránky v bulváru aneb jak za každou cenu získat titul v Blesku.  ►  čtěte ZDE

A protože v této cause se vyskytuje hojně jméno Dagmar Patrasové, oslovili jsme ji, zda se k ní nechce vyjádřit. Ta naší nabídku přivítala a napsala nám JAK TO VŠECHNO BYLO!

POSLEDNÍ SLOVO DAGMAR PATRASOVÉ

Zařekla jsem se, že se již nikdy nebudu k této kauze vyjadřovat, ale po přečtení příspěvku paní Heleny (bez příjmení) jsem se rozhodla, že mlčet nebudu.
Na úvod chci zdůraznit, že slečna Dlouhá nikdy mou manažerkou nebyla přesto, že se tak všude představovala. Měly jsme spolu pouze ústní dohodu o tom, že mi bude pomáhat při komunikaci s médii.

Problémy se slečnou Dlouhou začaly před několika týdny tím, že jsem si v některých médiích přečetla články, které byly zkreslené, a navíc v nich byly opakovaně použity přímé řeči slečny Dlouhé o mé osobě, od kterých jsem se již distancovala.
Nezůstalo však jen při "smyšlených" článcích. Andrea Dlouhá dokonce zašla tak daleko, že začala i podvádět.
To, že zfalšovala doklady od messengera, jsem přešla bez připomínek, ale když nám přivezla falešnou smlouvu na vystoupení Big Bandu Felixe Slováčka, Ládi Kerndla a Terezky Kerndlové, tak to už se zkrátka přehlédnout nedalo.
Poslední kapkou k mému rozhodnutí, abych s ní přestala spolupracovat, byl článek na internetovém portálu PIKANT, kde Andrea Dlouhá nechala bez mého vědomí zveřejnit článek o vyhlídkových letech nad naší chalupou v Českém ráji, a dokonce v tomto článku použila i mou dceru Aničku.
Poprosila jsem tedy naši produkční, aby zavolala do některých redakcí a požádala je, aby články, které bude chtít v budoucnu zveřejňovat slečna Dlouhá o mé osobě, nejdříve autorizovali se mnou.
Několik redakcí jsem obvolávala sama, hovořila přímo se šéfredaktory a vysvětlovala jim celou situaci.
Andrea Dlouhá se o tom, že už s ní nechci mít nic společného dozvěděla a hned druhý den údajně zkolabovala.

To, co jsem si přečetla v příspěvku paní Heleny mě opravdu rozesmálo. Celý sled těchto událostí už znám několik týdnů. Přímo k nám do firmy jej totiž přišla "převyprávět" redaktorka portálu iDNES Patricie Koseová. Naházela tu špínu jak na Andreu Dlouhou, tak na paní Bělohlávkovou.
Je až úsměvné, že všechny informace v článku se shodují s tím, co nám tu vyprávěla paní Koseová. (Tak mě napadá, zda Helena není Patricie???). Dokonce slíbila, že nám dodá nějaké nahrávky, ale k tomu již nedošlo. Naopak jsme se dozvěděli, že je nabízela Šípu, Blesku a spoustě dalších lidí z médií, aby mohla kompromitovat paní Bělohlávkovou.
Ale já jsem nebyla jediná, koho Dlouhá podvedla. Pouze jsem jako první odhalila, co tato dívka dokáže. Dalším podvedeným byl producent Jan Nejedlý, který po zveřejněných článcích v médiích prověřil vše, co Dlouhá v jeho firmě dělala.
A závěr? Zfalšované smlouvy, neexistující vystoupení pro umělce, atd. Nelze se proto divit, že se s ní pan Nejedlý "rozloučil".

K celé této kauze chci jen dodat, že mé jméno bylo pouze zneužito, stejně tak jako i dalších lidí v šoubyznysu. Byla jsem z toho hodně zklamaná, ale už je to všechno za mnou a zášť proti nikomu necítím.

Dagmar Patrasová

13.9.2007

Tento článek byl v Pozitivních novinách poprvé publikován 13. 09. 2007.