Petr Heinrich: Internetové Pobyty s myší

Rubrika: Publicistika – Doporučení

Vítáme Vás na portálu POBYTY S MYŠÍ 

Co to vlastně vůbec jsou ty pobyty s nějakou krysou?
Tak zaprvé, myšák cestovatel vpravo nahoře není žádná krysa, je to čistokrevný myšák Vilík. Ten se jednoho dne rozhodl, že kanál, ve kterém až doteď bydlel, už je mu malý a koruna dostatečně silná. Tak si sbalil kufr a začal cestovat.
Sám byl překvapený, na kolika různých pobytech je možno v naší republice pobývat. :-) Z celoročního ležení ho začala bolet záda a tak první pobyt, který ho zajímal, spadal do kategorie léčebných.
A skoro bychom zapomněli – nebýt seznamovacích pobytů, pravděpodobně by se nikdy neseznámil se svojí současnou přítelkyní, myškou Stydlínkou, se kterou začal jezdit i na pobyty sportovní. A jak čas plyne, vypadá to, že za chvíli budou oba dva zajímat pobyty pro děti.
Vilík si celou dobu vše poctivě zapisoval do svého poznámkového bloku, ale zjistil, že je to velmi nepraktické a těžce se v tom nepřeberném množství všech různých pobytů orientuje. A tak vymyslel převratný nápad, nechal si do kanálu zavést internet a všechny druhy pobytů začal shromažďovat na svých webových stránkách – www.pobytysmysi.cz .

Co všechno zde můžu najít?
Jak bylo zmíněno, myšák začal s pobyty v České republice. Postupem času však začal navštěvovat i Slovenskou republiku a začal létat s cestovními kancelářemi do zahraničí.
Mezi jeho koníčky také patří hledání zapomenutých léčivých studánek nebo například židovská kultura. Jednou, nebude to snad trvat dlouho, plánuje vydat i svou knihu. A protože Stydlínka bude brzy na mateřské, bude mít jistě čas starat se i o plánovaný elektronický obchod.

Jak mohu přispět já?
S největší pravděpodobností jste někdo, kdo má dlouhou chvíli a jen tak brouzdá na internetu. Vilík je samozřejmě nesmírně poctěn tím, že dlouhou chvíli krátíte právě na jeho stránkách, ale radostí bude skákat, pokud využijete služeb registrace a budete se nějakým způsobem podílet na tvorbě stránek. Ať už napíšete, kde se Vám líbilo, nebo nás pozvete na nějakou akci.
No, a pokud jste provozovatelem nějaké služby, majitelem cestovní kanceláře, nebo třeba starostou města, můžete svou prezentaci přidat pomocí jednoduchého formuláře.

Na mnoho spokojených návštěvníků a dobrou spolupráci se těší
Petr Heinrich
jednatel Pobyt Agency


          

www.pobytysmysi.cz

Copyright © www.pobytysmysi.cz

Tento článek byl v Pozitivních novinách poprvé publikován 06. 06. 2008.