Egon Wiener: Otevřený dopis ze severu Čech do Znojma
Rubrika: Publicistika

Tímto svým malým příspěvkem chci poděkovat vedení školy, češtinářům, ale i ostatním pedagogům Středního odborného učiliště a Střední odborné školy Znojmo na Přímětické ulici za pozornost, kterou věnovali přípravě besedy, studentům za jejich trpělivost a snahu pochopit závažnost tématu.
Jak vidno, není proč lámat hůl nad našimi dětmi. Pokud vedení se studenty pracuje tak, jako na této škole, nemusíme mít z budoucna naší země obavy. Kdo chce zapalovat, musí sám pro věc hořet. Jak omšelé a tisíckrát omleté heslo, ale jak pravdivé!
Přeji škole, studentům a v neposlední řadě městu Znojmu co nejvíce úspěchů dosažených mladými lidmi. Milí Znojemáci, máte k tomu dobře našlápnuto!
Tento článek byl v Pozitivních novinách poprvé publikován 12. 10. 2011.
Další články autora
- Egon Wiener: Poštovní známka | Přírodou Libereckého kraje | K doktorovi
- Egon Wiener: O štokrleti a čtyřech židlích | Nemám je kam dát | Knoflíček z peřinky
- Egon Wiener: Kouzla kouzla zbavená | Sychrov pokaždé jiný | Regionální výročí
- Egon Wiener: Otec Kondelík a ženich Vejvara – zrcadlo nastavené současnosti
- Egon Wiener: Egonovy pohledy a pohlednice
OSOBNOSTI POZITIVNÍCH NOVIN
| PhDr. Jiří Grygar | |
| Stanislav Motl | |
| Jitka Molavcová | |
| Jaroslav Vízner | |
| Josef Fousek | |
| Vladimír Just | |
| Milan Lasica | |
| Karel Šíp |