Pavel Loužecký: Konečně vzorná personální agentura! Hurá !!!

Rubrika: Publicistika – Doporučení

Laskavý čtenář, který v POZITIVNÍCH NOVINÁCH před časem zaregistroval moji publicistickou anabázi  NÁPAD PRO PERSONÁLNÍ AGENTURY A SERVERY a s tím spojené rozladění z chování drtivé většiny těchto institucí k "normálním smrtelníkům z lidu", jistě zpozorní nad nezvykle jásavým úvodním titulkem.
Ano. Stalo se mi něco neuvěřitelného, s čím se musím čtenářům POZITIVNÍCH NOVIN svěřit, a totiž, že jsem byl osloven personální agenturou
Thimon Andros Consulting v zastoupení sympatické konzultantky Lucie Stejskalové, která si mě koncem minulého roku pozvala na úvodní pohovor ohledně výběru mého budoucího zaměstnavatele. Nejen že jsme si spolu už na prvním sezení velmi příjemně "pracovně poklábosili", ale navíc mi Lucie Stejskalová zanedlouho zprostředkovala vstup do výběrového řízení pro jednu významnou firmu. Nechci zde popisovat podrobnosti, protože ty sem nepatří. Chtěl bych hlavně vyzdvihnout naprosto neuvěřitelný přístup této agentury a jejích pracovníků při této konzultantské činnosti, a zejména jejich obrovský zájem a profesionalitu, se kterou se starají nejen o své V.I.P. klienty, ale i o jejich potenciální zaměstnance.
Tato agentura je - podle vnějších znaků - velmi renomovaná a velká, neboť se mimo personalistiky věnuje ještě celé řadě dalších aktivit, a přístup jejich zaměstnanců k práci jasně svědčí o tom, že je vedena kvalitními lidmi ve správném podnikatelském duchu.
Hledáte-li tedy práci na manažerské úrovni a chcete mít přitom jistotu, že pro vás (v ideálním případě) někdo vybere práci a zaměstnavatele "přesně na míru" a navíc se o vás po celou dobu skvěle postará, pak vám mohu vřele doporučit firmu
Thimon Andros Consulting.
PS. A možná, že když se obrátíte na Lucii Stejskalovou osobně a řeknete jí tajné heslo "POZITIVNÍ NOVINY", tak na vás bude ještě milejší než obvykle (což si  ovšem nedokážu už vůbec představit :-)))      
Nadšený klient    Pavel Loužecký
Thimon Andros Consulting s.r.o.; Gerstnerova 3, 170 00 Praha 7
Mgr. Ján Hurtík - Executive Director; jan.hurtik@ThAC.cz
VoIP:   +420 222 360 800    Office: +420 731 150 590

Tento článek byl v Pozitivních novinách poprvé publikován 02. 02. 2005.