Blanka Kubešová: Veterinární praxe nově v pražské Chuchli

Rubrika: Publicistika – Doporučení

íte, proč se chodí v Chuchli do lesa? Ne, randit nemyslím, i když i to je jedna z možností. Lidé z Prahy a širokého okolí sem chodí celoročně protáhnout své miláčky, ty čtyřnohé.
Když byl na světě ještě náš pekinéze Míša, patřili jsme k nim a když jsme měli štěstí, potkali jsme tu prohánět se na kšírách i Grisíka, ruského modrého kocoura. Tehdy byla příležitost se jen tak jako mimochodem poradit i o různých problémech nás chovatelů, majitelka kocoura je totiž mladá doktorka veteriny
Daniela Králová.

Chodí sem většinou s maminkou a nově se její smečka rozrostla o černobílého Habíska se zakrouceným ocáskem, jak už je to u rasy basenji zvykem. Tohle ovšem není podstatné, protože mám pocit, že její srdce je daleko širší a patří všem kočkám, pejskům a ptáčkům a vůbec celé živočišné říši jako takové. U ženy ze zvěrolékařské rodiny s několikaletou praxí v oboru to snad jinak není ani možné.
 
V únoru 2006 si v Chuchli v rohové vilce na zastávce autobusů Dostihová Daniela Králová otevřela veterinární praxi a prodejnu s chovatelskými potřebami.
Nepochybuji, že čistě ekonomicky by to přímo v Praze bylo výhodnější. Přesto jsem ráda, že zůstala Chuchli věrná a že svými odbornými znalostmi a jedinečným přístupem a pochopením pro všechny naše zvířecí miláčky a starosti a bolesti všech chovatelů bude právě zde obrovským přínosem. Ostatně přesvědčte se sami!

 

Kontakty:  Daniela Králová, telefon: 257 941 093,  mobil: 724 092 383

 

Tento článek byl v Pozitivních novinách poprvé publikován 16. 04. 2006.