Jitka Vykopalová: Chcete létat levně?

Rubrika: Publicistika – Zajímavosti

Letenky za 1390 Kč
včetně všech letištních poplatků za jednosměrný let při zakoupení zpáteční letenky.
 
Na otázku zajímám-li se já o levné letenky, zní má odpověď ano i ne. Jelikož u leteckých společností, nabízejících levné až velmi levné letenky (dokonce i zdarma(!), jen za zaplacení letištních poplatků) je skoro nutné zakoupit si je dlouho dopředu před plánovanou cestou a nezřídka se stává, a to je zcela dle platných dopravních podmínek, že let je odložen, přeložen či dokonce zrušen. Člověk je zaskočen a nezbývá mu nic jiného než rychle hledat náhradní řešení.
 
S potěšením jsem se proto dozvěděla novinku o možnosti zakoupení levných letenek na internetové adrese www.click4sky.com, a to z důvodu, že ji provozují jako svoji prodejní politiku na svých pravidelných letech samotné České aerolinie (CSA), tedy česká společnost, která již několik let za sebou je držitelem ocenění za vynikající služby, palubní servis a dochvilnost.
 
Společnost CLICK4SKY.com létá pravidelně na linkách do těchto destinací:  
Amsterdam, Athény, Barcelona, Bělehrad, Benátky, Berlín, Boloňa, Brusel, Bratislava, Budapešť, Curych, Dublin, Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Hamburk, Istanbul, Kodaň, Kolín nad Rýnem, Košice, Krakov, Ljubljana, Londýn, Madrid, Manchester, Miláno, Mnichov, Oslo, Riga, Řím, Soluň, Stuttgart, Talin, Vilnius, a nově do Stockholmu.

 
Cena 1390 Kč za jednosměrný let je garantovaná a je stejná do všech evropských destinací. Létá se vždy moderními letadly typu Airbus A320, B 737 nebo ATR.
V ceně je zahrnuto teplé a studené občerstvení včetně pití, rovněž denní tisk je k dispozici. Každý cestující má nárok cestovat s jedním zavazadlem do 
23 kg a kabinovým zavazadlem do 12 kg, opět v ceně!
 
Jedinou nevýhodu vidím v tom, že zákazník si může zakoupit pouze zpáteční letenku, nikoliv jednosměrný let.
 
Hodně štěstí při získávání levných letenek a hodně příjemných zážitků na cestách přeje
 
Jitka Vykopalová
zástupce šéfredaktora
a reprezentant Pozitivních novin
ve Švédsku

Tento článek byl v Pozitivních novinách poprvé publikován 11. 09. 2008.