Ilustrátoři Pozitivních novin se představují (8) Martin Velek

Rubrika: Exkluzivně

Martin Velek

Narodil jsem se roku 1987 v Českých Budějovicích. V současnosti žiji s přítelkyní a naší kočkou v malém domečku v Neznašově.

Mezi moje největší koníčky patří čtení, kreslení, poslech hudby, konzolové hry a sledování filmů. Kreslení se věnuji od mala a opravdu mě baví. Mým největším snem je ilustrování knih. Používám techniky jako je akvarel, tuš a v poslední době se věnuji i digitální malbě.

Také se snažím psát knižní recenze spolu s přítelkyní na našem společném blogu http://nase-knihovnicka.blogspot.com. Kromě toho tam naleznete plno dalších novinek a zajímavostí.

Na Pozitivní noviny jsem přišel v roce 2007, díky inzerátu, že se hledají ilustrátořy. Nejdříve jsem napsal dotaz evusse [evuše] a poté poslal na ukázku několik prací panu Žídkovi. Ten mě také přijal a vznikla velice příjemná spolupráce. Po nějakých dvou letech mé nečinnosti tady na Pozitivních novinách se opět vracím a těším se na pohodové čtení a ilustrování.

Moje práce můžete najit na novém blogu http://muj-skicak.blogspot.com, kam přidávám aktuální obrázky i s jejich skicami. Pokud budete chtít, můžete mi napsat i komentář nebo se dozvědět nějaké ty novinky o mojí tvorbě. Neváhejte se ozvat, pokud budete mít zájem o nějakou spolupráci.

Ukázky tvorby

Tento článek byl v Pozitivních novinách poprvé publikován 10. 06. 2012.