Egon Wiener: Egonovy pohledy a pohlednice 4

Rubrika: Publicistika – Doporučení

Vážení čtenáři Pozitivních novin, přátelé, pro které tak rád píši své příběhy,

s radostí vám oznamuji vydání své další knihy Egonovy pohledy a pohlednice 4. Tak, jako předchozí tři díly, i tato je na každé straně doplněna starými pohlednicemi z Libereckého kraje. Považuji její vydání v této době za malý zázrak, ke kterému jste mi ale napomohli i vy, svými kladnými ohlasy, které pro mne znamenají velké povzbuzení. Jsem rád, že se mi daří vás oslovit, pobavit i poučit a chtěl bych vám projevit své poděkování. Přicházím proto s nabídkou možnosti zakoupit si tuto knihu za zvýhodněnou cenu 130 Kč (+ poštovné na dobírku).

Knížky Egonovy pohledy a pohlednice jsou prodávány výhradně v Libereckém kraji a tudíž jsou prakticky jinde nedostupné. Vzhledem ke zvýšení DPH bude cena výtisku v knihkupectví nad 150 Kč, protože distributoři i prodejci knih musí být z něčeho živi…

Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům věřím, že knížka udělá pod stromečkem radost vám, či vašim blízkým. A pokud se rozhodnete potěšit i předchozími díly, cena každého je shodná s výše uvedeným, tj. 130 Kč za knihu. Výjimkou je první díl, který je i po dotisku zcela rozebrán.

Ještě jednou děkuji vám všem, milí čtenáři, rozesetí po celém světě, za vaši přízeň.

Váš Egon Wiener

PS: Kniha je k objednání telefonicky na čísle 603 598 334, e-mailem egon.wiener@gmail.com nebo písemně na mé adrese Oldřichova 206, Liberec 460 01, kde je možný i osobní odběr.

Tento článek byl v Pozitivních novinách poprvé publikován 16. 10. 2012.